قوانین و مقررات

قوانین عمومی

 • توجه داشته باشید فروشگاه تاپ گیمینگ متعهد به قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است، بنابراین کاربر نیز موظف به رعایت این قوانین است.
 • با توجه به نوع خدمات ارائه شده توسط فروشگاه تاپ گیمینگ، محصولات قابل عودت یا تعویض نمی‌باشد. این شرایط فقط در صورتی امکان پذیر است که سفارش شما انجام نشده باشد. لذا نیاز است که محصولات خود را به دقت وارد سبد خرید خود کنید. ‎
 • قبل از خرید هر محصول، از به‌روز بودن قیمت ها و موجودی محصولات درج شده اطمینان حاصل کنید. قیمت های داخل سایت مطابق قیمت دلار درج شده است. با توجه به اینکه قیمت دلار هر روز در حال آپدیت شدن است، در نتیجه قیمت محصولات هم دچار تغییرات می‌شوند. در صورتی که قیمت دلاری محصولات قبل از پرداخت خریدار دچار تغییر شده باشد و داخل سایت قیمت آپدیت نباشد، پرداخت ما‌به‌ التفاوت قیمت محصول به عهده خریدار است.
 • در صورتی که سفارش ثبت شده در سایت به هر دلیلی امکان تکمیل شدن نداشته باشد، سفارش در وضعیت در انتظار بررسی قرار می‌گیرد. در این صورت پیگیری سفارش به عهده خریدار محصول است و در صورتی که قیمت محصول افزایش یابد، خریدار موظف است مابه التفاوت سفارش را پرداخت کند.
 • در صورت درخواست بازگشت وجه توسط کاربر پیش از تکمیل شدن سفارش، هزینه کارت به کارت و کارمزد درگاه از مبلغ پرداختی کسر شده و مبلغ باقی مانده به کارتی که پرداخت سفارش توسط آن انجام شده است واریز می‌شود. فرایند بازگشت وجه ممکن است بین 1 الی 3 روز زمان ببرد.
 • مسئولیت استفاده از حساب کاربری داخل سایت، بر عهده صاحب شماره همراه ثبت نام شده در سایت می باشد. همچنین استفاده از سایت برای کاربران زیر 18 سال فقط با کمک و نظارت مستقیم والدین امکان پذیر می‌باشد.
 • در زمان ثبت نام و ثبت سفارش حتما از صحیح بودن نام و نام خانوادگی، ایمیل، شماره تلفن، اطلاعات اکانت و ترید لینک خود اطمینان حاصل کنید .در صورت ارائه اطلاعات اشتباه، مسئولیت آن بر عهده مشتری می باشد.
 • پس از ثبت سفارش وضعیت آن به صورت “در حال انجام” خواهد بود. زمان معلق ماندن سفارش بستگی به حجم سفارش های در حال بررسی توسط ما دارد.

احراز هویت

احراز هویت کاربران عملی است که ممکن است توسط هر وبسایت فروشگاهی دیگر در جهت جلوگیری از پول شویی و فیشینگ و … انجام شود. طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران و اطلاعیه های ارسال توسط پلیس فتا مدیر وبسایت مسئول تمامی تراکنش‌های مالی انجام شده از سمت وبسایت است.به همین خاطر اطلاعات خریدار در سایت تاپ گیمینگ نیز باید تایید شود.

 • همه کاربران سایت در مرحله ثبت نام ملزم به وارد کردن شماره تلفن همراه و تایید شماره داخل سایت هستند تا زمانی که تایید به صورت کامل انجام نشود، امکان ثبت سفارش وجود ندارد.
 • در مجموع خرید های مبلغ بالای 500 هزار تومان خریدار ملزم به ارسال مدارک مورد نیاز در قسمت احراز هویت تکمیلی می‌باشد. لطفا بعد از ارسال اطلاعات صبور و منتظر تایید شدن اطلاعات توسط پشتیبانی سایت باشید.
 • اطلاعات ارسالی در بخش احراز هویت تکمیلی شامل: عکس از کارت بانکی صاحب حساب + کارت شناسایی مربوط به شخص صاحب حساب که تمامی اطلاعات ارسال شده در دیتابیس فروشگاه تاپ گیمینگ محفوظ است.